Dyżury dyrekcji, pedagoga i nauczycieli

Z powodu pandemii koronawirusa konsultacje Rodziców z nauczycielami odbywają się online. Kontakt przez dziennik elektroniczny Librus.

Podajemy godziny, w jakich pełnione są dyżury w roku szkolnym 2019/2020.

Z powodu praktyk zawodowych, zmian w harmonogramie itp., warto upewnić się telefonicznie, czy dyżur się odbędzie.

Dyżury dyrekcji

 

Marek Kolarski

Dyrektor

Bogusława Firlit

Zastępca Dyrektora

Urszula Zięba

Zastępca Dyrektora

Bernard Maj

Kierownik Kształcenia Praktycznego

Poniedziałek   12.30-18.30 7.30-12.30  
Wtorek 10.30-12.00 12.00-14.45 14.45-18.30 7.30-10.30
Środa 13:00-18:30 10:30-13:00   7.30-10.30
Czwartek   12.30-15.00 7.30-12.30 15:00-17.45
Piątek 7.30-14.15     14.15-19.15

Dyżury pedagoga szkolnego/doradcy zawodowego (Ewa Gacka)

Poniedziałek  11.00-15.00
Wtorek  10.00-15.00
Środa  12.00-16.00
Czwartek  10.00-15.00
Piątek  11.00-15.00

Gabinet pomocy przedlekarskiej

Poniedziałek 8.00-15.00
Wtorek 8.00-15.30
Środa 8.00-15.30

Godziny otwarcia biblioteki

Poniedziałek 8.00-14.00
Wtorek 10.00-16.00
Środa 8.00-13.00
Czwartek 9.00-16.00
Piątek 8.00-14.00

Dyżury nauczycieli
(po wcześniejszej konsultacji przez Librus)

Adamczyk Ryszard  
Baranek Tomasz pt. 15:40 - 16:25
Broda Tomasz pn. 13:99 - 13:45 
Brzegowy Anna wt. 12:05 - 12:50
Choczyńska Irena wt. 13:00 – 13.45
Cholewa Anna wt. 15.40 – 16.25, śr. 13.00 – 13.45  
Drwięga Mirosława pn. 13.00 – 13.45
Ehrenfeld Agnieszka pn. 13:50 - 14:35
Fedirko Tadeusz wt. 17:25 - 18:10 
Hebda Marta śr. 15.50 – 16.30
Jankowska Martyna czw. 11.10 – 11.55, wcześniejszy kontakt przez e-dziennik Librus
Jawień Elżbieta pt. 12.05 – 12.50, pt. 16.25 – 16.35
Józefowska-Pałka Ewa czw. 9.00 – 10.00 
Kantor Krzysztof  
Kocerba Sylwester czw. 12.05 – 12.50 
Kowalczyk Małgorzata pt. 11.30 – 12.00, wcześniejszy kontakt przez e-dziennik Librus
Kurnik Krystian czw. 12.05 – 13.45
Lipka Amelia czw. 12.05 – 12:50 
Maciuk Artur pn. 11:10 - 11:55, wt. 11:10 - 11:55 wcześniejszy kontakt przez e-dziennik Librus
Mańka-Krasoń Anna  
Matoga Barbara wt. 10.10 – 10.55
Morel-Duda Lidia czw. 12.00 - 12:55 
Mrzygłód Elżbieta śr. 10.10 - 10:55 
Parada Jolanta pon. 14:40 - 15:30
Paszkiewicz Elżbieta pt. 20:00
Poznański Tomasz pt. 11.10 – 11.55
Prochownik Andrzej pn. 16.15 – 16.50, pracownia elektryczna II piętro
Reiser Albert pn. 13.50 – 14.35
Rogozik Joanna wt. 14.45 – 15.30
Rojewska Halina pt. 11.00 - 11:45, wcześniejszy kontakt przez e-dziennik Librus
Rozpędzik Tadeusz wt. 12.30 – 13.00  
Różański Marek śr. 12.00 - 13:45, wcześniejszy kontakt przez e-dziennik Librus
Rumińska Klaudia czw. 10.10 – 10.55
Sałęga Bogusława śr. 16.35 – 17.20
Słupska Agnieszka czw. 9.15 – 10.00
Słupski Dariusz śr. 15.40 – 16.35
Smolarek Agnieszka pn. 14.35 – 15.20, wcześniejszy kontakt przez e-dziennik Librus
Sokal Grzegorz wt. 10.10 – 10.55
Sowa Maria czw. 13.00 – 13.45
Starczewska Arleta śr. 13:00 - 13:45 
Stec Beata śr. 14.45 – 15.30
Stopa Barbara śr. 8.20 – 9.05
Sykulska Barbara pn. 12.05 – 12.50, pt. 13:00 - 13:45
Szczypczyk Anna pt. 15.40 – 16.25, wcześniejszy kontakt przez e-dziennik Librus
Szul Lucyna czw. 11.10 – 11.55
Tomczyk Krzysztof pt. 18.20 – 19.00 
Torr Katarzyna śr. 12.50 – 13.45
Wojciechowska Anna pn. 11.10 – 12.00, wcześniejszy kontakt przez e-dziennik Librus
Woźniak-Zapór Marta czw. 13.50 – 14.35 
Wójcik Leszek czw. 14.00 – 15.30
Wyszyńska Kornelia pt. 12.05 – 13.45